Cyklistický spolek Stodůlky - CSS Dres Cyklistického spolku Stodůlky
 
 

Výsledková listina

XXVIII. Stodůlky - Karlštejn - Stodůlky

amatérský cyklistický závod
60 km
12. září 2010
pořádá Cyklistický spolek Stodůlky
ve spolupráci s MÚ MČ Praha 13
a společností Piccollo, spol. s r.o.

sportovní oblečení Loap
cyklosedačky Hamax

Sponzoři akce:
Weber, Lybar,
URO Centrum - MUDr. Jiří Brdlík

pořadí nad
40 let
ženy start. č. jméno tým čas odstup
1.  133JELÍNEK VáclavEXE JEANS Chomutov1:26:35 
2.1. 202VITÁČEK TomášViessmann Team1:26:370:00:02
3.  2KUDRNA ZbyněkEnduraining1:26:370:00:02
4.  191SVOBODA Jakub-1:26:370:00:02
5.  132JEŘÁBEK DavidEXE JEANS Chomutov1:26:370:00:02
5.  1NOVÁK PetrViessmann Team1:26:370:00:02
7.  38ZAHRÁDKA PetrPinarello-Sportful Team1:26:370:00:02
8.  513NEŽERKA Václav-1:26:370:00:02
9.  84KVAPIL LuděkViessmann Team1:26:370:00:02
10.  8NOVÁK VítCFC Kladno1:26:370:00:02
11.  7KUCHAŘ PřemyslSokol Veltěž1:26:370:00:02
12.  126ŽELINA JakubVARTA - TJ SOKOL Králův Dvůr1:26:370:00:02
13.2. 203KAKAČ MiroslavCyklosport Kern1:26:370:00:02
14.  192ČERVENKA PavelVokolek - Import1:26:370:00:02
15.  122ŠNAJDR JanCSK Markus1:26:370:00:02
16.  550JEŽEK JiříDAS1:26:370:00:02
17.  197KOŠ MichalPinarello Sportful1:26:370:00:02
18.  716SÝKORA Milan(st. č. 616)1:26:370:00:02
19.  172BOHATA TomášScott Cikling1:26:370:00:02
20.  189JANOUŠEK LiborCK Kolokrám - Svijany1:26:370:00:02
21.  547PTÁČNÍK FilipCiclierman Porto Viro (RO)1:26:370:00:02
22.  24KOUBÍK MichalSP Kolo1:26:370:00:02
23.3. 465KOPRNICKÝ KamilAC Quentin1:26:370:00:02
24.  190ŘÍHA JiříCK Kolokrám - Svijany1:27:120:00:37
25.  193KRUMMER RadekTeam Cube1:27:150:00:40
26.  5MILLER MilanCK Královice1:27:250:00:50
27.  187ŽIVNÝ MiroslavKC Kooperativa1:27:250:00:50
28.  13KARLOVEC MartinStrahovští osvoboditelé silnic1:27:250:00:50
29.  3PROCHÁZKA RadekCK Královice1:27:250:00:50
30.  6AMBRUŠ LuděkCK Královice1:27:250:00:50
31.  120DOBROVODSKÝ JiříZDO Livestrong1:27:250:00:50
32.4. 341PROKEŠ PetrEXE JEANS Chomutov1:27:250:00:50
33.  9ČERNÝ VítKPO1:27:250:00:50
34.  661BUREŠ JanCK Slavoj Terezin (st. č. 561)1:27:490:01:14
35.  111KRAUSE DavidCykloservispetr.cz1:27:520:01:17
36.  195STRNAD Tomáš-1:27:520:01:17
37.5. 481ŠINÁGL PetrCK Slavoj Terezin1:29:040:02:29
38.  138MASÁK LukášKPO1:29:100:02:35
39.  27HOVORKA PetrCSK Markus1:30:110:03:36
40.6. 251KREJČÍ MilošEnduraining1:30:110:03:36
41.  551KADEČKA JanČasopis Cyklos.1:30:110:03:36
42.  711KUBÍČEK MichalAlpine (st. č. 611)1:30:200:03:45
43.7. 204VAŇKÁT RadekCyklosport Kern1:30:200:03:45
44.  11HUMPLÍK JiříH-H Smíchov1:30:200:03:45
45.8. 207SEKERA JiříViessmann Team1:30:200:03:45
46.9. 209BURGR JosefCSK Markus1:30:200:03:45
47.10. 247NOVOTNÝ LadislavSokol Kbely1:30:200:03:45
48.11. 358VONDRA ZbyněkCKKV Praha1:30:200:03:45
49.  45KOMÁREK JosefEnduraining1:30:200:03:45
50.  177HOLUB JosefAlltraining.cz1:30:200:03:45
51.12. 476PAPEŽ TomášMessenger1:30:360:04:01
52.  140KONOPKA GustavEXE JEANS Chomutov1:30:360:04:01
53.  502KRÁL JanTSK Praha1:33:000:06:25
54.13. 350HUJA OlegEXE JEANS Chomutov1:33:000:06:25
55.  136MYŠKA VojtěchViessmann Team1:33:000:06:25
56.14. 349KREJČÍ KarelEXE JEANS Chomutov1:33:000:06:25
57.  546TAJTL TomášNovis TK Praha1:33:000:06:25
58.  152ŠEBEK VojtěchCS Stodůlky1:33:000:06:25
59.  194STRÁNSKÝ OndřejTeam Cube1:33:000:06:25
60.  715KRÁLÍK MilošCK Bítovská (st. č. 615)1:33:000:06:25
61.15. 284KOBÍK PetrBMC-eleven cycling team1:33:000:06:25
62.  99VÁŇA PetrStrahovští osvoboditelé silnic1:33:000:06:25
63.  106BERÁNEK MilanVARTA - TJ SOKOL Králův Dvůr1:33:000:06:25
64.16. 293NOVÝ MilanViessmann Team1:33:000:06:25
65.16. 218ŠEJNA KarelCKKV Praha1:33:000:06:25
66.17. 211KUBÍN IgorCSK Markus1:33:000:06:25
67.  86SKÁLA RadimSokol Veltěž1:33:000:06:25
68.  708VÍTEK LukášS.O.S. (st. č. 608)1:33:000:06:25
69.  529SOMR Michael-1:33:240:06:49
70.18. 226TURNER RobertCKKV Praha1:33:240:06:49
71.  26HOLÝ MarekCSK Markus1:33:240:06:49
72.  20VOBECKÝ TomášCK Vinohradské šlapky1:33:310:06:56
73.19. 230DIX PetrAlltraining.cz1:33:480:07:13
74.  54MAREK DavidAgro Kolín1:33:500:07:15
75.20. 462JANOUŠEK PetrKC Pivovar Vratis1:36:080:09:33
76.21. 225FIALA LukášBMC-eleven cycling team1:36:360:10:01
77.22. 233ŠVÁB PřemyslEchokardio.cz1:36:460:10:11
78.  16CAFOUREK VáclavStrahovští osvoboditelé silnic1:36:480:10:13
79.23. 469BENEŠ Radek ACC Ml. Boleslav1:36:500:10:15
80.  22ŠNAJDR JakubCSK Markus1:37:190:10:44
81.  505JANÁČEK MiroslavCS Stodůlky1:37:190:10:44
82.  127BRANDEJS MilanVARTA - TJ SOKOL Králův Dvůr1:37:190:10:44
83.  175SUNKOVSKÝ MiroslavSunsotbike Slaný1:37:190:10:44
84.24. 219KÁNSKÝ JiříCK Vinohradské šlapky1:37:190:10:44
85.  718KUBÁT TomášH - H - Smíchov (st. č. 618)1:37:190:10:44
86.25. 224PAŽOUT MilanCK Královice1:37:190:10:44
87.  518JIRKA Jan-1:37:190:10:44
88.26. 353BÍLEK MiroslavČKMC Praha1:37:190:10:44
89.  704VOJTEK Martin(st. č. 604)1:37:190:10:44
90.27. 479STARK MichalDukla Praha1:38:040:11:29
91.  142OČENÁŠEK VojenStrahovští osvoboditelé silnic1:38:040:11:29
92.  23KADLEC RudolfKPO1:38:250:11:50
93.  257THUMA MiroslavKC Nové Strašecí1:38:250:11:50
94.  178FRÁZ LukášSP Kolo1:38:250:11:50
95.28. 361FIRMAN VlastimilCK Vinohradské šlapky1:38:250:11:50
96.29. 466ŠVAGR MilanCS Stodůlky1:38:250:11:50
97.  198HOJNÝ RobertVinohradské Šlapky1:40:450:14:10
98.30. 252OKRUHLICA PetrCKKV Praha1:40:450:14:10
99.  176VERMACH JosefSunsotbike Slaný1:40:450:14:10
100.  548ČAPEK Martin-1:40:450:14:10
101.31. 220BARTOŠ TomášH.I.C.1:40:450:14:10
102.  553ŠURÁŇ Jan-1:40:450:14:10
103.32. 473KOZEL FrantišekFKZ1:40:450:14:10
104.  87PACOVSKÝ TomášPIJAS1:40:450:14:10
105.  30MAŠEK PetrVARTA - TJ SOKOL Králův Dvůr1:40:590:14:24
106.  46JELÍNEK MartinH.I.C.1:40:590:14:24
107. 1.339SÝKOROVÁ LenkaVolvo Auto Hase1:40:590:14:24
108.  173TÖPFER JanVelo Sport - Bílina1:40:590:14:24
109.  666KOVÁŘ MichalHospůdka (st. č. 566)1:41:200:14:45
110.33. 235ALFERY VáclavCK Vinohradské šlapky1:42:170:15:42
111.  510ŠVEC František-1:42:210:15:46
112.34. 468POLÁK PetrCykloporg1:42:300:15:55
113.  188FLEISCHMAN JanS.O.S.1:42:320:15:57
114.  526SAJNER DavidLivestrong1:42:340:15:59
115.  196VĚTROVSKÝ Tomáš-1:42:450:16:10
116.35. 246LORENZ Tomáš-1:43:120:16:37
117.36. 477KRÁL JanTSK Praha1:43:250:16:50
118.37. 183KLAUS VáclavCykloporg1:43:250:16:50
119.  180MANDZÁK LadislavVinohradské Šlapky1:43:250:16:50
120. 2.336DOLEŽALOVÁ HanaVARTA - TJ SOKOL Králův Dvůr1:43:250:16:50
121.38. 483STRÁNSKÝ JiříCyklo Vetasteam1:43:370:17:02
122.39. 289HORA VladimírKC Nové Strašecí1:43:390:17:04
123.  10MACHOTA JaroslavCS Stodůlky1:43:590:17:24
124.  174KADLEC RostislavSK Favorit Bílina1:44:100:17:35
125.  710KUBÍČEK ZdeněkAlpine (st. č. 610)1:44:200:17:45
126.  150KVITA PavelCK Vinohradské šlapky1:44:260:17:51
127.  146BEZDIČKA MiroslavCS Stodůlky1:44:260:17:51
128.  545TOTH Miloš -1:44:370:18:02
129.  65JELÍNEK TomášCS Stodůlky1:44:480:18:13
130.40. 485VACEK Vlastislav-1:46:090:19:34
131.41. 334DOBROVODSKÝ JiříZDO Livestrong1:46:300:19:55
132.  181MICHALÁK Petr-1:46:300:19:55
133.42. 231HÝSEK PavelH-H Smíchov1:46:300:19:55
134.43. 271SLAPNIČKA Petr-1:46:300:19:55
135.44. 255INTROVIČ PetarCyklosport Kern1:46:300:19:55
136.  49HRABAL JosefStrahovští osvoboditelé silnic1:46:300:19:55
137.  21HABĚTÍN TomášH.I.C.1:46:300:19:55
138. 3.241VANČUROVÁ RadkaCK Vinohradské šlapky1:46:460:20:11
139.  25LEHNER PavelCK Vinohradské šlapky1:46:460:20:11
140.  713HONKA Petr(st. č. 613)1:46:460:20:11
141.45. 482CELERIN Jan-1:46:460:20:11
142.  530HEJDUK Marek-1:47:050:20:30
143.  184JARÝ Jan-1:47:100:20:35
144.46. 236KRAJČÍK JosefVetas Kralupy1:49:430:23:08
145.47. 351MERI Petr-1:49:540:23:19
146.48. 464ČERNOHUB VladimírCKKV PHA1:49:560:23:21
147.  515DRBOHLAVOVIBats Kralupy1:54:460:28:11
148.  12DUBEC JanCK Vinohradské šlapky1:50:530:24:18
149.  75VYSKOČIL JanCK Vinohradské šlapky1:51:030:24:28
150. 4.238ŘIMNÁČOVÁ LucieCK Vinohradské šlapky1:51:250:24:50
151.  60PINKAVA EduardPinarello-Sportful Team1:51:300:24:55
152.  179KOTOUČ Jiří-1:52:290:25:54
153.49. 282KOUBÍK VladislavCyklosport Kern1:52:420:26:07
154.  171REIZER TomášCS Stodůlky1:52:420:26:07
155.  536KNAPP JanTechniserv1:52:590:26:24
156.  516KUZMA Jaroslav-1:54:140:27:39
157.  28BERKA MichalCS Stodůlky1:54:540:28:19
158.  185MATĚJČEK MartinCyklo SKI1:55:180:28:43
159.  81BRAMBORA KarelCS Stodůlky1:55:520:29:17
160.50. 279VILD VáclavSAC Bělá pod Bezdězem1:56:250:29:50
161.  53BRABEC JanStrahovští osvoboditelé silnic1:56:400:30:05
162.51. 480SVOBODA LadislavCS Stodůlky1:56:500:30:15
163.52. 470ŠRAIN JiříKPO1:56:570:30:22
164.  517ALBL ZdeněkT-Mobile MTB Team1:56:570:30:22
165.53. 471VENCL PetrTechnika Praha1:57:030:30:28
166. 5.288MIKŠOVSKÁ AlenaVetas Kralupy1:57:030:30:28
167.  186PLHAL Jiří-1:57:030:30:28
168.  532VOLF JanSrdov 41:57:030:30:28
169.54. 467HLEDÍK JiříPraha 101:57:180:30:43
170.  93BAUŠTEIN MilanStrahovští osvoboditelé silnic1:59:390:33:04
171.  37JANDA JiříCK Vinohradské šlapky1:59:530:33:18
172.  35BENEŠ PetrHSK Cycling Team2:00:120:33:37
173. 6.343FABIÁNOVÁ IvaHSK Cycling Team2:00:130:33:38
174. 7.601PUNČOCHÁŘOVÁ LucieCS Stodůlky2:00:330:33:58
175.  114MRÁZ MartinStrahovští osvoboditelé silnic2:02:120:35:37
176.  199SEMANČÍK Jaroslav-2:02:170:35:42
177.55. 463MAŠÍN KarelSobín2:07:530:41:18
178.56. 475JELÍNEK PavelCS Stodůlky2:08:000:41:25
179.  500NĚMEC Jakub-2:12:030:45:28
180.57. 478KNAPP MartinTechviservis2:14:470:48:12
181.58. 260NOVÁK MichalCFC Kladno2:18:340:51:59
182.59. 474KUZMA Pavel-2:19:240:52:49
183.  665PUNČOCHÁŘ PetrCS Stodůlky (st. č. 565)2:21:530:55:18
184.60. 461BRDLÍK MilošCS Stodůlky2:25:130:58:38
185.  338HOUŠKOVÁ HelenaHumusoft2:29:111:02:36
186.61. 243HOUŠKA JanHumusoft2:29:111:02:36
187.  664KRATĚNA BohuslavMBA Black Horses (st. č. 564)2:33:161:06:41
   71TREML DanielAlltraining.cznedokončil 
   182HOŠEK PřemyslSP Kolonedokončil 
   555DOLEŽAL JiříKarolína Autor Stupnonedokončil 

vrchařská soutěž:

pořadí jméno body
1. JELÍNEK Václav 12
2. KRUMMER Radek 9
3. BOHATA Tomáš 7
4. NEŽERKA Václav 4
5. ŠNAJDR Jan 2
5. KAKAČ Miroslav 2
5. ČERVENKA Pavel 2
8. JEŘÁBEK David 1

Omlouváme se za případné chyby ve jménech, příjmeních, názvů spolků atd...




Zajištění závodu

Ředitel závodu: Miloš Brdlík a Martin Resl
Hlavní rozhodčí: Ing. Zdeněk Janda
Prezentace: Marta Brdlíková, Alena Lupková, Helena Pecková
Sanitní vůz: Záchranná služba hlavního města Prahy
Značení trati: Miloš Brdlík, Michal Berka, Martin Resl, Jan Machoň, Karel Brambora
Doprovodná vozidla: Sialini Pavel, Martin Resl, Dita Punčochářová
Pořadatelé na trati: Václav Ptáčník, Jan Machoň, Veronika Štipáková, Kateřina Lázničková, Petr Hlušička,
Petra Bramborová, Anička Bramborová, Petra Ziková, Alena Reslová, Zuzka Denigerová,
Petr Hladký, Oldřich Koš, Libuše Košová - SPECIÁLNÍ PODĚKOVÁNÍ
Foto: Tereza Kejhová
Zpracování výsledků: Michaela Kašparová, Michal Berka
Zabezpečení trasy závodu: Policie ČR, Městská policie Praha13, Obecní Policie Lety a Obecní Policie Karlštejn




Starší výsledky závodu Stodůlky - Karlštejn - Stodůlky naleznete v archivu.

   
Cyklistický spolek Stodůlky - CSS, Živcových 400/30, 155 00 Praha 5 - Stodůlky ©2006-2017 CSS, Všechna práva vyhrazena