23. 11. 2003

Konal se Výroční balík Cyklistického spolku Stodůlky. Bylo řečeno něco o zhodnocení proběhnuvší sezóny, ohodnoceni nejlepší závodníci. Jako třešnička na dortu bylo promítnuto video z dílny Tomáše Jelínka (SKS 03, Časovka dvojic v Kněžmostě, Hýskovské okruhy, Jedomělické okruhy, Sluneční kriterium a soustředění CSS a VELO v Předláncích). Tomáši je to opravdu skvělé!!!!!!!!!!! Důkazem toho bylo i to jak jsme se u toho bavili :-). Dále už jela zábava ve volné režii všech přítomných.

22. 10. 2003

V neděli 18. října proběhla vyjížďka k ukončení sezóny 2003. Účast byla hojná, dostavili se členové z mého druhého domovského klubu Animal Bikers (Zajíc, Medvěd, Mirek a Jirka). Já jsem se jízdy nezůčastnil, jelikož jsem byl zdravotně indisponován, takže vám asi z průběhu nic nenapíšu. Pouze jsem byl "Na Hrázi" kde jsem si dal 3 čaje mit Griotte :-).

21. 10. 2003
Příspěvek redaktora časopisu VELO - Edíka...

Zdravím čtenáře stodůleckejch stránek a chtěl bych reagovat na Karlův příspěvek k Nova cupu a to ve smyslu že když jsem ho předjížděl, tak jsem se na něj nechtěl vytahovat se svojí výkoností,ale již nejsem zaměstnancem ZPMka a tento "závod" pro mne nebyl výkendovým povyražením,ale v současné době ZAMĚSTNÁNÍM!!!! A HLAVNĚ!!! Karel je můj kamarád a v životě bych ho na trati nenechal na holičkách :-))) a počkal bych na něj i za cenu ztráty možnosti umístění, ale to co Karel slyšel byla moje omluva že nemohu akceptovat jeho vrcholné nasazení, ale musím spěchat do cíle na VELO stánek, kde musím být k dispozici čtenářům a návštěvníkům. Toliko na mé ospravedlnění nesportovního chování k vašemu "nejlepšímu" závodníkovi.

P.S. Byl bych rád kdyby ste mohli aktualizovat vaše upoutávky na stránkách C.S.S. ,už nejsem ze ZPM ale jenom EDA a za mechaničinu se neděkuje, nýbrž tvrdě platí a já přijímám svůj plat na HRÁZI v naturáliích!!!! TÍMTO DĚKUJI MILOŠOVI za sobotní čaj s červenou, který ve mě probudil alkoholické sklony a zas mě celou neděli bolela hlava.

7. 10. 2003
XXI. ročník amatérského závodu "Stodůlky - Karlštejn - Stodůlky"

Ravo Maraton Podkrkonoším - 16.8.2003

Byli jsme na bikovém maratonu v Lázních Bělohrad...
Trasa byla 85 km
Petr Punčochář v kategorii A (19 - 39 let) - 70. místo
Karel Brambora - po třech defektech nedokončil

11. 8. 2003
Lacman Vysočina Road

Byli jsme na Vysočině...
Honza Machoň skončil na trase 235 km na 33. místě a Karel Brambora na 45. místě. Petr Punčochář měl jet trasu 142 km, ale při závodě se mu povedlo zlomit řídítka. Naštěstí ve stoupání, takže z toho bylo pár malých odřenin. I tak alespoň dojel trasu 88 km. Na ní ale nemohl být klasifikován, protože si v přihlášce zaškrtl trasu 142 km. Nejdelší trasu vyhrál Jan Faltýnek (eD´system-ZVVZ),na druhém místě skončil Radek Dítě (Rock Machine-Cyklomax) a třetí byl Michal Koš (VIESSMANN ZPM), čtvrtý byl Petr Zahrádka (VIESSMANN ZPM)

Výsledky - trasa č. 1 (88 km)
Výsledky - trasa č. 2 (142 km)
Výsledky - trasa č. 3 (235 km)

11. 8. 2003
14. závod seriálu U.A.C. 2003 - Memoriál M. Prágera - Viessmann Tour - II. díl - časovka dvojic

GT Krkonošský maraton - Lomnice nad Popelkou - 12.7.2003

Byli jsme na bikovém maratonu v Lomnici nad Popelkou... a bylo to super!!!
Jeli jsme kratší, 40 km trasu...
Petr Punčochář - bez rozdílu kategorií - 66. místo, v kategorii 1984 a starší - 42. místo
Karel Brambora - bez rozdílu kategorií - 94. místo, v kategorii 1984 a starší - 68. místo

7. 7. 2003
9. závod seriálu U.A.C. 2003 - Brdský švih - Mistrovství U.A.C. v hromadném silničním závodě

Málo chybělo a mohli jsme mít v našich řadách mistra U.A.C. - našeho člena Pavla Červenku. Jeho skvělé druhé místo je příslibem do budoucna. Také šesté místo Tomáše Jelínka je fakt dobrý a téhle konkurenci obzvláště. Ať vám to tak jezdí dál Pavle a Tomáši!!!

První závod sezóny-Časovka do vrchu Třebotovka
V neděli 6.4. pořádal klub KPO letošní první časovku do vrchu na náročné, 3,8km dlouhé trati mezi Radotínem a Třebotovem. Těšili jsme se,že konečně zúročíme poctivou zimní přípravu, ale počasí bylo proti nám.Teplota lehce nad nulou, občasné sněžení a silný protivítr nám připoměly, že zimní oblečení budeme ještě potřebovat. Jediný z nás, kdo neodolal jedinečné příležitosti, zazávodit si proti přírodním živlům, byl Tomáš Jelínek. V těžké konkurenci kategorie Ultra se neztratil,vybojoval solidní 10.místo a dokonce si zlepšil osobák. Tome, jen tak dál!

10. 4. 2003
Tak jsme zahájili sezónu....
Sraz byl v sobotu 5. 4. 2003 ve 13:30 na náměstí v Dobříči. Já s Honzou Machoněm jsme už na kole od 10 hod. Byli jsme se projet přes Beroun, Nižbor, Dřevíč, Skalku, Síkořice do Zbečna. Vyjeli jsme si "pětisvah" a zpátky do Nižboru, Berouna a na sraz do Dobříče.
Na sraz dorazilo asi tak 13 lidí - Já, Miloš Brdlík, Honza Machoň, Vít a Láďa Svobodovi, Eda Pinkava, Aleš Maršík, Jan Holub, Mirek Pěnička, André Vebr s přítelkyní na tandemu a ještě asi 2 lidi, které neznám. Jeli jsme po naší klasické zahajovací trase. Z Dobříče do Nučic. V Loděnicích byla jako obvykle rychlostní prémie, kterou tak nějak s přehledem vyhrál Pěnička, druzí byli André s přítelkyní na tandemu!!! - ale to protože nikdo jiný už nespurtoval :-)). Pěnička si získal 400 m náskok, který stále udržoval. Vydali jsme se ho stíhat s Honzou Machoněm a ještě s jedním cyklistou. Stále jsme si udržovali vzdálenost 400 m (jelo se 40 km/h) a šetřili se na útok v kopci z Hostíma do Bubovic, kde byla při výjezdu z lesa vrchařská prémie. Mysleli jsme si, že jakmile Pěnička vjede do kopce dojde mu, že mu došlo a promění se v tzv "friťák". Bohužel k tomu záhadným způsobem nedošlo a zjistili jsme, že jsme Mirka podcenili (měl něco natrénováno :-)). V kopci jel stejně rychle jako my (on převod 53x19). Takže přeci vyhrál i druhou prémii, já jsem byl druhý a Honza Machoň 3. Zbytek skupiny dojel pohromadě jak bylo napsáno v propozicích vyjížďky (vyjížďka není myšlena jako závod a jede se pohromadě v jednom balíku...) :-)).
Dále už byl před námi jen jeden cíl a to dojet do hospůdky Na Hrázi v Sobíně. Tam jsme skvěle pokecali, pobavili se, rozebrali všechno možné i nemožné a hlavně se najedli a napili. Hlavně ta griottka všem chutnala.... :-)).
K.B.

9. 2. 2003
Ve středu 5.2. tragicky zahynul náš kamarád a skvělý cyklista Ota Pollner. Poslední rozloučení s Otou se koná 13.2.v 10:30 ve velké obřadní síni na Olšanských hřbitovech v Praze.

25. 1. 2003
Proběhl místní cyklistický ples pořádaný naším spolkem v kulturním domě MLEJN. Fotky z této akce jsou v galerii...