V neděli 10.11.2002 jsme se sešli v restauraci Na Fialce,abychom zhodnotili uplynulou sezónu.Dostavili se všichni tradiční účastníci a dokonce i Eda Pinkava s Luckou Mašínovou a Terezkou Pinkavovou. Tradičně jsme postrádali Jirku Maška, jemuž v účasti zabránili rodinné povinnosti. Zlatým hřebem večera bylo promítání filmu z 20.ročníku SKS autorů Tomáše a Pavla Jelínkových. Za jejich dílo jim moc děkujeme a skláníme hlubokou poklonu.Pánové, tohle se vám opravdu povedlo!!!

Celkové pořadí seriálu U.A.C. v roce 2002
ženy.
junioři.
družstva I. divize.
družstva II. divize.

Na balíku ve Velké dobré proběhlo dne 2.11.2002 vyhlášení celkových výsledků seriálu U.A.C. v roce 2002. Tímto bych chtěl vyzdvihnout celkové umístění Honzy Machoně ve druhé divizi. V celkovém pořadí se umístil na 3. místě a ve své kategorii "A" nenašel přemožitele a obsadil stupínek nejvyšší!!!
Další výsledky viz výše uvedené odkazy.

18. 10. 2002
16. závod seriálu U.A.C. v roce 2002 - "Klikovy vrchy"
I. divize.
II. divize.
ženy.
junioři.

25. 9. 2002
15. závod seriálu U.A.C. v roce 2002 - "Brdský švih"
I. divize.
II. divize.
ženy.
junioři.

15. 9. 2002
20. ročník "Stodůlky - Karlštejn -Stodůlky"
Výsledková listina jubilejního ročníku
Komentář a rozhovor s vítězem závodu Michalem Košem na stránkách KPO

14. 9. 2002
14. závod seriálu U.A.C. v roce 2002 - "Časovka do vrchu Řevnice"

9. 9. 2002
13. závod seriálu U.A.C. v roce 2002 - " Libušínské okruhy - etapový závod"

8. 9. 2002
12. závod seriálu U.A.C. v roce 2002 - " Časovka družstev - Spící panna"
I. divize.
II. divize.
příchozí.

Časovka družstev dopadla pro závodníky CSS docela dobře, úča stnili se pouze zástupci II. divize - Čarňanský, Jelínek, Machoň a hostující Ota Pollner. Dojeli na skvělém 2. místě. Honza Machoň udržel vedoucí pozici v celkovém hodnocení, avšak jako družstvo se spolek propadl na druhé místo.

15. 8. 2002
11. závod seriálu U.A.C. v roce 2002 - " Bělečské okruhy"
I. divize.
II. divize.
Ženy.
junioři.

23. 7. 2002
10. závod seriálu U.A.C. v roce 2002 - " Sluneční kritérium"
I. divize.
II. divize.
Ženy.
junioři.

20.7.2002 proběhl 10. závod "Sluneční kritérium" - Z našich se dostal na bednu ve druhé divizi Ondra Čarňanský a to díky třetímu místu. 10. místo Honzy Machoně podtrhlo kvalitu jezdců CSS ve druhé divizi. Tímto umístěním vyhrál tým CSS bodování týmů a vyhrál dort!!! V závodě první divize, který byl díky horkému počasí zkrácen z 30 na 25 kol a který byl plný pádů, se nejlépe z CSS umístil Pavel Tůma a to na 11. místě, na 22. skončil Karel Brambora a na 25. Honza Červenka. I po nepříliš pěkném pádu dokázal vyhrát Pavel Krob.
V celkovém hodnocení zůstává Honza Machoň stále na vedoucí pozici ve II. divizi a taktéž CSS jako tým ve II. divizi vévodí celkovým tabulkám.
16. 7. 2002
9. závod seriálu U.A.C. v roce 2002 - " Časovka jednotlivců v Neveklově"
I. divize.
II. divize.
Ženy.
junioři.
příchozí.

16. 7. 2002
8. závod seriálu U.A.C. v roce 2002 - " Bikestore.cz"
I. divize.
II. divize.
Ženy.
junioři.

9. 7. 2002
3. závod seriálu CKKV v roce 2002 - "Břežanská osma - časovka dvojic"
Výsledková listina závodu.

9. 7. 2002
7. závod seriálu U.A.C. v roce 2002 - "Časovka jednotlivců Bělská vteřina"
I. divize.
II. divize.
Ženy.
junioři.
příchozí.

9. 7. 2002
6. závod seriálu U.A.C. v roce 2002 - "Memoriál M. Prágera"
I. divize.
II. divize.
Ženy.
junioři.
příchozí.

11. 6. 2002
5. závod seriálu U.A.C. v roce 2002 - "Časovka jednotlivců "Bouchalka"
I. divize.
II. divize.
Ženy.
junioři.
příchozí.

Ve druhé divizi byly Stodůlky opět na bedně!!! Zasloužil se o to Ondra Čarňanský svým výkonem 39:50 min, to stačilo na třetí místo. Na pomyslném bramborovém stupínku stanul Honza Machoň, který zaostal za třetím místem o 13 sec. v čase 40:03 min. Druhou divizi vyhrál Burgr v čase 38:20 min. V první divizi nenechal nikoho na pochybách a prokázal své časovkářské kvality, jakpak by ne, když je to úřadující mistr světa mezi hasiči v časovce jednotlivců, Pavel Krob a zvítězil v čase 36:40 min, druhé místo patří Michalu Košovi (36:48 min) a třetí skončil Eda Pinkava (36:50 min). O vyrovnanosti čela závodníků svědčí i minimální rozdíly v dosažených časech. Trať byla dlouhá 27,5 km.

10. 6. 2002
4. závod seriálu U.A.C. v roce 2002 - "Časovka dvojic ve Skorkově
I. divize.
II. divize.
Ženy.
junioři.

A opět úspěch!!! Ve druhé divizi zvítězila dvojice z CYKLISTICKÉHO SPOLKU STODŮLKY, Honza Machoň a Ondra Čarňanský, kluci jen tak dál. Tímto výsledkem si Honza upevnil pozici v celkovém pořadí jednotlivců v II. divizi a Ondra se vyhoupl z třetího na druhé místo!!!!!!!

5. 6. 2002
Praha - Doksy
31. 5. 2002 jsme se zůčastnili 20. ročníku legendárního závodu Praha - Doksy, který pořádá klub CKKV. Počasí bylo ideální, takže jedinou naší starostí bylo dojet do Doks. Vlastně se i vrátit zpět do Prahy, protože jsme chtěli s Pavlem Tůmou takzvaně potrénovat. Závod se vyvíjel dobře, ze začátku se jelo v rovinatém terénu, takže se v balíku dalo vydržet. Pro mě bohužel pouze do prémie v Řepíně, kde jsem odpadl. Dál jsem pokračoval s Petrem Škrabalem a ještě jedním závodníkem. V Kokořínském údolí nás sjela početnější skupina. To však netrvalo dlouho, kopec v Romanově skupinku malounko ztenčil. Cestou odpadali další závodníci až nás tam zůstalo asi 7. Tři klilometry před cílem se začlo taktizovat a každý si šetřil síly na cíl. 2 km před cílem nastoupil Petr Škrabal, ale bylo to z důvou, že znal trať a chtěl projet hodně rozbitý úsek silnice, tak aby si mohl vybrat. Já jsem bohužel doplatil na strašný stav místních silnic a asi 1.5 km před cílem jsem měl defekt předního kola. Takže mi nezbylo nic jiného než vyměnit duši a mezitím mě předjelo asi dalších 6 závodníků. To ale k cyklistice patří. Po závodě se šlo vyhlašovat do kempu Bílý kámen. My jsme měli před sebou ještě cestu domů, takže jsme po doplnění nezbytných tekutin a jídla vyrazili. Doma jsme měli najeto za celý den 190 km, takže jsem bylo opravdu rád, že jsem domů vůbec dorazil :-).
A tady jsou výsledky, jak to všechno dopadlo. Výsledková listina Praha - Doksy

25. 5. 2002
Vyjížďka na 100 km
Dnes se uskutečnila vyjížďka na 100 km, kterou pořádal náš spolek. Za spolek se zůčastnili: Brambora, Brdlík, Machoň a bratři Svobodové. Na srazu v 10 hodin se sešlo asi 20 cyklistů na silničních nebo horských kolech. Také tam byl jeden smýšený tandem, který mě udivil tím jak bravurně zvládli cestu a pohybovali se vždy v první skupině. Vyjížďka proběhla za příjemného počasí a bez problémů, tedy až na jedno nedorozumění ohledně trasy. Pár lidí zakufrovalo, ale byla to chyba v propozicích cesty vyjížďky. Podařilo se nám je ale dohonit a úvést vše na pravou míru. Co nevidět by se tu měli objevit nějaké fotografie. Díky všem co se zůčastnili a doufám, že se uvidíme na nějakých dalších akcích spolku!!!

vrchaři.

Po tomto závodě se náš Honza Machoň ocitl na PRVNÍM MÍSTĚ v celkovém bodování II. divize !!!! Na třetím místě je Ondřej Čarňanský. Jako tým je Cyklistický spolek Stodůlky ve II. divizi na PRVNÍM MÍSTĚ !!!!! Blahopřejeme!!!