15. 11. 2001
Ve čtvrtek 15.11.2001 proběhl výroční balík C.S.S. Sešli jsme se ve Stodůlkách v restauraci "U Petrů". Na programu bylo zhodnocení sezóny 2001, ohodnocení nejlepších závodníků, začali jsme vybírat členské příspěvky od členů. Dále byla volná zábava. Ivan Kidles měl s sebou digitální foťák, takže jsme udělali pár snímků, které najdete v rubrice fotografie...

28. 10. 2001
Stodůlácké zakončení letošní sezóny proběhlo 13.10.2001. Sraz byl ve 13:30 na náměstí v Dobříči. Dostavilo se asi 20 lidí, přátel a členů spolku. Trasa vyjížďky se poněkud pozměnila a to díky opravám vozovky. Z Dobříče jsme jeli přes Tachlovice do Nučic. Dále jsme pokračovali do Loděnice, Sv. Jána pod Skalou, Hostími a na Srbsko. Ze Srbska jsme jeli na Karlštejn a Hlásnou Třebaň a vyjeli jsme nepříjemné stoupání na Mořinu. Zde byla vyhlášena vrchařská prémie. Vyhrál jí Martin Studenovský, Karel Brambora byl druhý a jeden z kluků Králových byl třetí. Na bramborové pozici byl Pavel Tůma. Z Mořiny jsme jeli okolo lomu Amerika na Kozolupy, Vysoký Újezd do Rudné a odtud přes Úhonice, Hájek a Břve do hospůdky "Na hrázi" v Sobíně. Zde předseda spolku Miloš Brdlík ocenil tři nejlepší vrchaře, čím jiným než pivem :-), a dále již pokračovala volná zábava. S blížícím se večerem pomalinku lidé odjížděli v dobré náladě, že se akce i počasí vydařilo. Doufám, že se v takto hojném počtu sejdeme po zimní přípravě na zahájení sezóny 2002!!!

15. 10. 2001
Celkové výsledky seriálu U.A.C.
I. divize, II. divize, ženy, družstva - I. divize, družstva - II. divize

18. závod seriálu U.A.C. "Klikovy vrchy"
I. divize, II. divize, ženy

26. 9. 2001
Jsou zde k nahlédnutí fotky ze závodu Stodůlky - Karlštejn - Stodůlky,

20. 9. 2001
17. závod seriálu U.A.C. "Časovka do vrchu v Řevnicích"
I. divize, II. divize, ženy, příchozí

19. 9. 2001
Výsledková listina 19. ročníku závodu Stodůlky - Karlštejn - Stodůlky
Stodůlky - Karlštejn - Stodůlky, aneb jak jsem to viděl já...

18. 9. 2001
16. závod seriálu U.A.C. "vyČerpací štvanice - Liteň"

1. 9. 2001
15. závod seriálu U.A.C. "Tříetapový závod Libušín"

1. 9. 2001
14. závod seriálu U.A.C. "Časovka dvojic ve Skorkově"

8. 8. 2001
13. závod seriálu U.A.C. "Zdická časovka - Bouchalka"

3. 8. 2001
12. závod seriálu U.A.C. "Sluneční kritérium"
Veřejné závody
Mezinárodní mistrovství tělesně a zrakově postižených
ČSC - kadeti + žáci
ČSC - junioři + muži
Rozhovor s ředitelem kritéria

21. 7. 2001
11. závod seriálu U.A.C. "Časovka jednotlivců v Neveklově"

1. 7. 2001
10. závod seriálu U.A.C. "Bikestore.cz - Mistrovství U.A.C. v hromadném závodě"

1. 7. 2001
9. závod seriálu U.A.C. "Časovka dvojic na 100 km"
I. divize, II. divize

1. 7. 2001
8. závod seriálu U.A.C. "Memoriál M. Prágera"

27. 6. 2001
CKKV - "Brdský KONDOR 2001"
Výsledky Brdského KONDORA - 220 km, Výsledky Brdského KONDORA - 156 km

14. 6. 2001
7. závod seriálu U.A.C. "Bělská vteřina"

12. 6. 2001
1. závod seriálu Štorek sport cup Praha - Doksy. V kategorii veteráni (40 až 49 let) vyhrál Jiří Rameš!!! Celkově se pak umístil na skvělém 11. místě!!!

2. 6. 2001
6. závod seriálu U.A.C. "Bělečskéké okruhy"

20. 5. 2001
5. závod seriálu U.A.C. "Jedomělické okruhy"

12. 5. 2001
4. závod seriálu U.A.C. "Kokořínská jarní klasika" - Byli jsme zvědaví jakou trasu závodu nám pořadatelé připravili, protože ve zpravodaji ani na webových stránkách nebyla zveřejněna s poznámkou, že bude sestavena podle stavu silnic po letošní zimě. Jak se později ukázalo mnoho lidí na hrozný stav silnic doplatilo defektem. Na prezentaci byla vyvěšena mapka s tratí závodu, z které bylo jasné, že nepůjde o lehký závod. Pořadatelé zařadili opravdu pěkné kopce... I. divize, II. divize, ženy

5. 5. 2001
Dne 5. května máme za sebou závod s názvem "Kobří pomsta", který byl již třetí v letošním seriálu U.A.C.. Druhého závodu, Hýskovských okruhů, jsem se nezůčastnil proto vám nemohu nic napsat, jen to, že počasí bylo takové, že by ani psa nevyhnali a byl tam i hromadný pád, takže jsem pak ani nelitoval, že jsem tam nebyl. Od nás tam byl Honza Červenka, Honza Machoň, Pavel Tůma a Ondřej Čarňanský, který poskytl rozhovor klukům z KPO. Ten najdete na stránkách KPO.
I. divize, II.divize, ženy
Na "Kobru" vyšlo počasí tak na půl. Nepršelo, ale bylo chladněji. První divize měla před sebou tři náročné okruhy + dojez na Stožec. Druhá divize totéž, jen ty okruhy byly dva. Z mého pohledu se závod vyvýjel nadějně až po první stoupání na Babu, kde měl jeden jezdec z teamu H.I.C. technické problémy takového rázu, že spadl z kola. Nacházel jsem se těsně za ním, takže jsem se pádu nevyhnul také. Nic vážného to nebylo, ale než jsem se stačil zvednout, byl již balík pryč. Pokračoval jsem v závodě sám s nadějí, že dojedu nějakého odpadlíka a nebudu tak muset zbývajících 70 km odjezdit sám. V průběhu druhého kola jsem dojel mého týmového kolegu Petra Švece. Ve třetím kole mu však došly síly a tak jsem jel dál zase sám. Poslední stoupání do cíle, z Hostomic na vrchol Stožce (7 km), jsem vyjel s vypětím všech sil, ale šťastný, že to mám za sebou!!!

21. 4. 2001
Tak máme za sebou první závod seriálu U.A.C., kterým byla "Jarní časovka" ve Velké Dobré. Už pár dní dopředu bylo jasné, že počasí při závodě nebude zrovna ideální. Teplota asi kolem 8 stupňů a nepříjemný vítr naznačoval, že to nebude projížďka růžovým sadem. Trať časovky vedla z Velké Dobré přes Doksy, Kamenné Žehrovice a Tuchlovice. Na 10 kilometru u autobusové zastávky Důl Čs. armády byla otočka a jelo se zpět do Velké Dobré. V první divizi prokázal své časovkářské kvality Pavel Krob a zvítězil v čase 30 minut a 45 sekund. I. divize. Ve druhé divizi zvítězil Petr Ledecký V čase 34 minut a 11 sekund. II. divize. Za CSS se časovky zůčastnili: A. Vebr, K. Brambora, J. Červenka, J. Rameš, P. Švec, O. Čarňanský, J. Machoň, M. Novotný a L. Svoboda. Ženy.

31. 3. 2001
Proběhlo stodůlácké zahájení sezóny. Ve 13 hodin byl sraz na místě startu našeho závodu S-K-S u Avtoexportu. Zde se nás sešlo asi 15 (členové i pozvaní jedinci). Bohužel chyběl Jiří Mašek, na kterého jsme se těšili, že ho uvidíme po půlroční pauze opět na kole. K jeho velké pracovní vytíženosti i rodiným povinnostem se tak nestalo. Jirko - příště!!! Další účastníci měli sraz ve 13:30 hod v Dobříči u Jinočan. Tam se naše již početná skupina rozrostla o další kamarády a známe, převážne z okruhu fy. ZPM Sport. Nechyběl ani zástupce časopisu VELO - André Vebr. Takto početná skupina pokračovala přes Nučice do Loděnice, kde byla vypsána rychlostní prémie (jedno pivo). Kdo zvítězil se mi nedoneslo, proto nemůžu tohoto "rychlíka" jmenovat. Cesta dále vedla přes Svatého Jána pod Skalou krásným údolíčkem až do Hostíma u Berouna, zde se začlo jet trošku ostřeji, protože u výjezdu z lesa před obcí Bubovice byla vyhlášena vrchařská prémie (pro první tři a posledního po jednom pivu). Úspěšným vrchařem se stal náš nový člen Pavel Tůma. Druhé a třetí místo obsadili bratři Šormové ze ZPM Sport. Dále se nám již nepodařilo udržet celistvost skupiny a tak jsme k naší oblíbené hospůdce "Na Hrázi" dorazili v menším počtu. Následovalo vyhlášení a odměnění vítězů zlatavým mokem a hodnocení vyjížďky. Počasí se nám vydařilo, takže se dá říci, že se celá akce povedla.